ما مثل بارسا بازی کردیم؟ مسخره است

ما مثل بارسا بازی کردیم؟ مسخره است

فوتبالن:
سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا گفت: بارسلونا مثل اسپانیا بازی می‌کند و اعتقاد به عکس این قضیه خیلی مسخره است.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از مارکا اسپانیا، ویسنته دل‌بوسکه و ویار، سرمربی تیم ملی و رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا با حضور در روزنامه مارکا به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

در این نشست خبری چند ساعته دل‌بوسکه بارها به مقایسه غیرمنطقی برخی کارشناسان بین بارسلونا و تیم ملی اسپانیا اشاره کرد و گفت: چگونه می‌شود یک مجموعه از زیر مجموعه خود تقلید کند؟ بارسلونا پس از قهرمانی اسپانیا در یورو 2008 جان دوباره‌ای گرفت و گواردیولا باید از خود بپرسد که از چه زمانی تیمش احیا شد.

وی افزود: چه کسی بوسکتس را از آکادمی بارسلونا و زمانی که هنوز وارد ترکیب اصلی تیم گواردیولا نشده بود به تیم ملی دعوت کرد؟

سرمربی اسپانیا ادامه داد: نمی‌خواهم وارد مسائل قانونی بشوم و بگویم که اگر فدراسیون فوتبال اسپانیا نبود بارسلونا از لحاظ مالی نابود می‌شد و تنها قصد دارم از مسائل تاکتیکی پرده بردارم. اگر قرار بود تیم من مثل بارسلونا بازی کند بدون هیچ تردیدی برابر شیلی یا پاراگوئه شکست می‌خوردیم.

دل بوسکه تصریح کرد: "تیکی تاکا " در فوتبال ملی اسپانیا متولد شد و واضح است که بیشتر بازیکنان دعوت شده باید از بارسلونا باشند چون آنها را لازم داشتم. این بازیکنان از کره دیگری نیامده‌اند که خود را از ما جدا بدانند. آنها مدیون فوتبال اسپانیا هستند و در دست گرفتن پرچم کاتالونیا مشکلی را حل نمی‌کند.

تاریخ درج: 23 تیر 1389 ساعت 10:45 تاریخ تایید: 23 تیر 1389 ساعت 13:00 تاریخ به روز رسانی: 23 تیر 1389 ساعت 13:01

/ 0 نظر / 5 بازدید