هشت‌پای پیشگو، جام طلا گرفت

 

هشت‌پای پیشگو، جام طلا گرفت

فوتبال-
پل، هشت پای پیشگو، پس از پایان رقابت‌های جام جهانی 2010 که با رکورد کامل پیش بینی‌های صحیح این جانور همراه بود، یک جام طلای جهانی جایزه گرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، این هشت پا که هفت نتیجه تیم ملی آلمان در رقابت‌های جام جهانی 2010 و دیدار نهایی این رقابت‌ها که با برتری اسپانیا و قهرمانی این تیم به پایان رسید را درست پیش‌بینی کرد، از این پس به زندگی عادی خود در "سی لایف آکواریوم" در اوبرهاوزن آلمان خواهد پرداخت.

برپایه گزارش ایندپندنت، این هشت پا از جانب هوادارانی که تیم‌هایشان شکست خورد تهدید به مرگ شده، تا آنجا که خوزه زاپاترو، نخست وزیر اسپانیا خواسته که پل به کشورش پناهنده شود.

سخنگوی آکواریوم با بیان این که پل از این پس دیگر پیشگویی نخواهد کرد، گفت: پل از این به بعد نه پیشگویی ورزشی می‌کند،  نه پیشگویی سیاسی، نه اجتماعی و نه پیشگویی اقتصادی. پل 9 مغز دارد: یکی در بدنش و هشت تا در هرکدام از پاهایش.

پل یک هشت پای دو و نیم ساله است و به نظر نمی‌رسد برای رقابت های جام ملت های اروپای 2012 در قید حیات باشد. پل به مناسبت پیش بینی‌های صحیح خود در رقابت‌های جام جهانی 2010 یک نسخه از جام جهانی از جنس طلا جایزه گرفته است.

/ 0 نظر / 7 بازدید